Miután a 35 hektáros területet a közelmúltban hivatalosan is ipari parkká nyilvánították, még az idén összesen 8 milliárd forint értékű ingatlanfejlesztésbe kezd a magyar–olasz tulajdonban lévő Csurgói Ipari Park Beruházó (CSIP) Kft. A terület egyharmadának közművesítése, központi források segítségével már tavasszal elkezdődik – tájékoztatta a NAPI Gazdaságot Bihariné Asbóth Emőke, a város alpolgármestere. Részletek a hétfői Befektetőben.
2001. január 21. vasárnap, 06:59
