BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A vezető részvények emelkedésével indult a kereskedés

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,08 pontos emelkedéssel 57 075,38 ponton nyitott csütörtökön.

2023. október 19. csütörtök, 08:51

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az előző
záráskor
a
BÉT részvényindexe, a BUX mindössze 26,07 pontos, 0,05 százalékos
emelkedéssel, 57 075,30 ponton, csaknem 10,6 milliárd forintos forgalommal
zárt.

Az OTP 3,5 milliárd forintos forgalom mellett 40 forinttal,
0,29 százalékkal 13 625 forintra erősödött szerdán, de nagyobb mértékű
gyengülés előtt állhat, amennyiben beesik 13 450 forint alá. 

A Mol negatív korrekcióval fejezte be az előző napot,
árfolyama emiatt 32 forinttal, 1,09 százalékkal 2898 forintra csökkent 4,0
milliárd forintos forgalomban. A visszaesés 2885 forintig folytatódhat.

A Magyar Telekom árfolyama 8,0 forinttal, 1,38 százalékkal
589 forintra nőtt, forgalma 1,3 milliárd forint volt, jegyzése 575 és 600
forint között mozoghat továbbra is.

A Richter csütörtökön 70 forinttal, 0,80 százalékkal 8875
forintra erősödött, forgalma elérte az 1,4 milliárd forintot. A következő
ellenállás 9 ezer forintnál, a támasz 8715 forintnál várható – írta az Equilor
elemzője.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet