Történelmi csúcson zárt a pesti tőzsde: az OTP a Telekommal együtt mégis lejtőre került
Újfent történelmi csúcson zárt a BUX.
A Mol és az OTP volt a nap nagy nyertese a pesti tőzsdén
Kedvező hangulatban kereskedtek a magyar értéktőzsdén, a négy nagyból ketten elég jelentős emelkedéssel nyugtázták a keddet.
Sokan bedőlhetnek ennek a csaló e-mailnek, óriás baj lehet belőle
Az e-mail a személyes adatokat próbálja kicsalni az ügyfelekből.
Vérzett a BUX, de egy részvény szárnyalt: a Telekom ismét mindenkit meglepett
A pesti részvénypiacon a fő négyesfogatból egyedül a telekommunikációs vállalat jött ki pluszosan a keddi napból.
Csak az OTP nem erősödött a pesti tőzsde négyesfogatából
Felülteljesített a magyar börze, a négy főbb részvényből három pozitívban zárta a hétfőt.
Eltörölték a mobilparkolás kényelmi díját, mégis fizethetik az autósok
A törvény nem tiltja, hogy egyes szolgáltatók ne éljenek a lehetőséggel. Hiába szüntette meg a mobilparkolás kényelmi díját az előző kormány, a Telekom átnevezte és plusz szolgáltatásokkal felturbózva visszavezette.