BUX 139021.74 -0,2 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csúcson zárt az OTP

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 424,87 pontos, 0,82 százalékos emelkedéssel, 52 255,11 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 8,2 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.

2021. szeptember 3. péntek, 17:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol 10 forinttal, 0,41 százalékkal 2420 forintra erősödött, 753,4 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 155 forinttal, 0,87 százalékkal 18 010 forintra nőtt, forgalmuk 4,6 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama változatlanul 438 forint, forgalma 97,5 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 120 forinttal, 1,38 százalékkal 8840
forintra erősödött, a részvények forgalma 603,7 millió forintot ért el.

A BUMIX 4271,59 ponton zárt pénteken, ez 38,41 pontos, 0,91 százalékos emelkedés a csütörtöki záráshoz viszonyítva.

A forgalom alacsony volt. A vezető részvények közül az OTP mozgására kell figyelni. Az OTP 18 ezer forintos szinttel küzdött a nap folyamán, mivel ezt záráskor átlépte, megnyílt a tér az emelkedés felé

- mondta Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet