A részvénypiac forgalma délelőtt 3,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 28 forinttal, 1,19 százalékkal 2390 forintra erősödött - írja az MTI.
Az OTP-részvények ára 80 forinttal, 0,45 százalékkal 17 820 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 0,5 forinttal, 0,12 százalékkal 430,50 forintra csökkent.
A Richter-papírok árfolyama 25 forinttal, 0,28 százalékkal 9095 forintra emelkedett.
