BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pozitív nyitás után emelkedett a BUX délelőtt

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 20,82 pontos nyitás után emelkedett hétfőn délelőtt. A BUX 11.30 órakor 51 974,11 ponton állt, ami az előző, pénteki záróértékéhez képest 277,56 pontos, 0,54 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 256,74 ponttal magasabb.

2021. augusztus 23. hétfő, 11:52

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma délelőtt 3,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 28 forinttal, 1,19 százalékkal 2390 forintra erősödött - írja az MTI.

Az OTP-részvények ára 80 forinttal, 0,45 százalékkal 17 820 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 0,5 forinttal, 0,12 százalékkal 430,50 forintra csökkent.

A Richter-papírok árfolyama 25 forinttal, 0,28 százalékkal 9095 forintra emelkedett.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet