BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősödik a budapesti tőzsde

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 91,38 pontos nyitás után tovább emelkedett csütörtökön kora délutánig. A BUX 14.30 órakor 46 051,61 ponton állt, ami az előző, szerdai záró értékéhez képest 923,05 pontos, 2,05 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 831,67 ponttal magasabb - írja az MTI.

2021. május 20. csütörtök, 14:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma fél háromig 8,8 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 20 forinttal, 0,89 százalékkal 2270 forintra erősödött, 658,7 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 510 forinttal, 3,44 százalékkal 15 315 forintra nőtt, forgalmuk 6,4 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 11,0 forinttal, 2,65 százalékkal 404 forintra csökkent, forgalma 127,9 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 115 forinttal, 1,41 százalékkal 8280 forintra emelkedett, a részvények forgalma 982,7 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet