A BUX 11.30 órakor 42 984,14 ponton állt, ami az előző, szerdai záróértékéhez képest 230,54 pontos, 0,54 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 231,99 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 6 forinttal, 0,29 százalékkal 2052 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 70 forinttal, 0,53 százalékkal 13 190 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama nem válozott, 414 forint maradt.
A Richter-papírok árfolyama 65 forinttal, 0,75 százalékkal 8740 forintra erősödött.
