BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Negatív nyitás után erősödött a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 1,45 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt - írja az MTI.

2021. április 22. csütörtök, 11:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 42 984,14 ponton állt, ami az előző, szerdai záróértékéhez képest 230,54 pontos, 0,54 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 231,99 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 1,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 6 forinttal, 0,29 százalékkal 2052 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 70 forinttal, 0,53 százalékkal 13 190 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama nem válozott, 414 forint maradt.

A Richter-papírok árfolyama 65 forinttal, 0,75 százalékkal 8740 forintra erősödött.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet