BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedik a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 1,89 pontos nyitás után emelkedett hétfőn kora délutánig - írja az MTI.

2021. március 29. hétfő, 14:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 14.30 órakor 44 694,37 ponton állt, ami az előző, pénteki záróértékéhez képest 493,12 pontos, 1,12 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 491,23 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 3,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek a pénteki záráshoz képest.

A Mol 38 forinttal, 1,71 százalékkal 2260 forintra erősödött, 1,2 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 90 forinttal, 0,67 százalékkal 13 570 forintra nőtt, forgalmuk 1,4 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 0,5 forinttal, 0,12 százalékkal 407 forintra csökkent, forgalma 50,5 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 150 forinttal, 1,71 százalékkal 8935 forintra emelkedett, a részvények forgalma 937,6 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet