A részvénypiac forgalma 48,54 milliárd forint volt a múlt heti 58,04 milliárd forint után, a vezető részvények vegyesen teljesítettek a héten.
A héten a Mol 2,87 százalékkal erősödött, 2222 forinton zárt pénteken, heti forgalma 11,4 milliárd forint volt. A Magyar Telekom árfolyama 0,37 százalékkal nőtt, pénteki záró árfolyama 407,5 forint volt, heti forgalma 516,95 millió forintot tett ki. A Richter 8785 forinton zárt pénteken, árfolyama 0,28 százalékkal csökkent, heti forgalma meghaladta a 11,14 milliárd forintot. Az OTP a héten 0,74 százalékkal gyengült, pénteken 13 480 forinton zárt, heti forgalma meghaladta a 23,2 milliárd forintot.
A kis és közepes részvények indexe, a BUMIX 3765,17 ponton fejezte be a hetet, ami 3,87 ponttal, 0,10 százalékkal magasabb az előző hetinél.
