BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vörösben Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX a kedd délelőtt nagy részét a veszteséges zónában töltötte.

2021. február 23. kedd, 13:52

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A délelőtt összeszedett veszteségeket kora délutánra sem sikerült a BUX-nak ledolgoznia, a részvényindex 1,4 százalékos mínuszban járt 42 845 pontnál.

A vezető részvények vegyesen mozogtak: a Mol és az OTP a lefelé tartó ágon járt 1,2, illetve 2,9 százalékos eséssel, míg a Richter és a Magyar Telekom emelkedett, 0,1, illetve 0,7 százalékkal.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet