A délelőtt összeszedett veszteségeket kora délutánra sem sikerült a BUX-nak ledolgoznia, a részvényindex 1,4 százalékos mínuszban járt 42 845 pontnál.
A vezető részvények vegyesen mozogtak: a Mol és az OTP a lefelé tartó ágon járt 1,2, illetve 2,9 százalékos eséssel, míg a Richter és a Magyar Telekom emelkedett, 0,1, illetve 0,7 százalékkal.
