BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csökkent a BUX a kedd délelőtti kereskedésben

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 76,85 pontos nyitás után csökkent kedden délelőtt - írja az MTI.

2021. február 9. kedd, 12:17

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 44 159,60 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záróértékéhez képest 56,37 pontos, 0,13 százalékos csökkenés, a keddi nyitásnál 133,22 ponttal alacsonyabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 2,3 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 6 forinttal, 0,26 százalékkal 2284 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 110 forinttal, 0,81 százalékkal 13 510 forintra csökkent.

A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,50 százalékkal 400 forintra nőtt.

A Richter-papírok árfolyama 40 forinttal, 0,47 százalékkal 8535 forintra emelkedett.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet