A BUX fél12-kor 42 820,69 ponton állt, ami az előző, szerdai záróértékéhez képest 257 pontos, 0,6 százalékos csökkenést jelent a szerdai záráshoz képest. A részvénypiac forgalma délelőtt 3 milliárd forint volt, a vezető részvények gyengültek az előző napi záráshoz képest - számolt be az MTI.
- A Mol 8 forinttal, 0,36 százalékkal 2200 forintra gyengült.
- Az OTP-részvények ára 100 forinttal, 0,75 százalékkal 13 200 forintra esett.
- A Magyar Telekom árfolyama 3,0 forinttal, 0,75 százalékkal 395 forintra gyengült.
- A Richter-papírok árfolyama 45 forinttal, 0,55 százalékkal 8145 forintra csökkent.
