A BUX 14.30 órakor 34 936,98 ponton állt, ami a szerdai záró értékéhez képest 162,26 pontos, 0,47 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 130,20 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma fél háromig 6,3 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 1 forinttal, 0,06 százalékkal 1617 forintra gyengült, 567,9 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 20 forinttal, 0,18 százalékkal 11 020 forintra csökkent, forgalmuk 4,6 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,84 százalékkal 358,50 forintra erősödött, forgalma 76,9 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 145 forinttal, 2,16 százalékkal 6870 forintra nőtt, a részvények forgalma 867,4 millió forintot ért el.
