A BUX 14.30 órakor 33 672,51 ponton állt, ami a hétfői záró értékéhez képest 75,72 pontos, 0,23 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 75,84 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma fél háromig 4,8 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
A Mol árfolyama 36 forinttal, 2,15 százalékkal 1638 forintra csökkent, 720,2 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 125 forinttal, 1,27 százalékkal 9955 forintra erősödött, forgalmuk 2,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 352 forintot ért, forgalma 125,5 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 70 forinttal, 1,04 százalékkal 6805 forintra nőtt, a részvények forgalma 1,1 milliárd forintot ért el.
