BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedett a BUX kora délutánig

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 0,12 pontos nyitás után emelkedett kedden kora délutánig - írja az MTI.

2020. október 20. kedd, 14:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 14.30 órakor 33 672,51 ponton állt, ami a hétfői záró értékéhez képest 75,72 pontos, 0,23 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 75,84 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 4,8 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.

A Mol árfolyama 36 forinttal, 2,15 százalékkal 1638 forintra csökkent, 720,2 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 125 forinttal, 1,27 százalékkal 9955 forintra erősödött, forgalmuk 2,3 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 352 forintot ért, forgalma 125,5 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 70 forinttal, 1,04 százalékkal 6805 forintra nőtt, a részvények forgalma 1,1 milliárd forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet