Alig mozdult a hazai részvényindex, a vezető papírok árfolyama azonban nagyobb mértékben változott. A nap vesztese a Richter volt, a papír 2 százalékkal esett, és gyengült a Magyar Telekom is. Az OTP ugyanakkor csaknem egy százalékkal erősödött, és pluszban tárt a Mol is - mondta Imrei János, az OTP Treasury üzletkötője az M1-en.
A Mol 20 forinttal, 0,70 százalékkal 2860 forintra erősödött, 3,3 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 95 forinttal, 0,95 százalékkal 10 070 forintra nőtt, forgalmuk 11,5 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,74 százalékkal 405 forintra csökkent, forgalma 172,3 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 105 forinttal, 2,02 százalékkal 5095 forintra esett, a részvények forgalma 1,5 milliárd forintot ért el.
A fotó forrása: Napi.hu/Szabó Dániel.
