A BUX 14.30 órakor 37 143,43 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 46,55 pontos, 0,13 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 91,47 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma fél háromig 2 milliárd forint volt, a vezető részvények többsége gyengült a pénteki záráshoz képest.
A Mol árfolyama 10 forinttal, 0,34 százalékkal 2950 forintra csökkent, 470 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 20 forinttal, 0,19 százalékkal 10 310 forintra esett, forgalmuk 701,7 millió forintot tett ki.
A Magyar Telekom 1 forinttal, 0,24 százalékkal 409 forintra gyengült, forgalma 56,5 millió forint volt.
A Richter-papírok 5 forinttal, 0,10 százalékkal 5265 forintra erősödtek, forgalmuk 394,3 millió forintot ért el.
A fotó forrása: Napi.hu/Szabó Dániel.
