BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Enyhe emelkedéssel zárt Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 151,95 pontos, 0,42 százalékos emelkedéssel, 36 740,21 ponton zárt csütörtökön.

2018. május 10. csütörtök, 17:30

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Enyhén emelkedett csütörtökön a BUX-index. A nap legnagyobb nyertese a Forrás Nyrt. volt, melynek papírjaival 3,31 százalékot emelkedtek, így záráskor 1250 forintért kereskedtek velük. Erősödött a Csepel (2,95 százalék), és a Pennergy is (2,22 százalék).

A nap legnagyobb vesztese az FHB volt, 610 forintért kereskedtek velük zárások (-1,61 százalék).

A blue chipek közül a Magyar Telekom 0,45 százalékos emelkedéssel 447 forintot ért záráskor. Az OTP papírjainak árfolyama nem változott, 10560 forinton állt meg, a Mol 0,96 százalékot emelkedett (2 726 forintra), a Richter papírjaival 5 375 forintért (0,47 százalékkal) drágábban kereskedtek.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet