Enyhén emelkedett csütörtökön a BUX-index. A nap legnagyobb nyertese a Forrás Nyrt. volt, melynek papírjaival 3,31 százalékot emelkedtek, így záráskor 1250 forintért kereskedtek velük. Erősödött a Csepel (2,95 százalék), és a Pennergy is (2,22 százalék).
A nap legnagyobb vesztese az FHB volt, 610 forintért kereskedtek velük zárások (-1,61 százalék).
A blue chipek közül a Magyar Telekom 0,45 százalékos emelkedéssel 447 forintot ért záráskor. Az OTP papírjainak árfolyama nem változott, 10560 forinton állt meg, a Mol 0,96 százalékot emelkedett (2 726 forintra), a Richter papírjaival 5 375 forintért (0,47 százalékkal) drágábban kereskedtek.
