A részvénypiac forgalma délelőtt 1,8 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 510 forinttal, 3,26 százalékkal, 16 160 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 99 forinttal, 1,50 százalékkal, 6690 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott 433 forintot ért. A Richter-papírok árfolyama 59 forinttal, 1,11 százalékkal, 5369 forintra emelkedett.
