A részvénypiac forgalma délelőtt 6,0 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 155 forinttal, 0,95 százalékkal, 16 455 forintra nőtt. Az OTP-részvények ára 160 forinttal, 2,35 százalékkal, 6965 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,46 százalékkal, 440 forintra emelkedett. A Richter-papírok árfolyama 115 forinttal, 2,18 százalékkal, 5381 forintra nőtt.
