BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eltűntek a félelmek

A BUX 36,79 pontos csökkenéssel, 23 666,29 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 7,4 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.

2015. december 18. péntek, 20:06

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Varjú Péter, az Erste Befektetési Zrt. üzletkötője szerint a Magyar Telekom 1,01 százalékos növekedése révén a legjobban teljesített a blue chipek közül. Az elemző ezt azzal magyarázta, hogy a Magyar Telekom kapcsán csütörtökön tapasztalt befektetői félelmek péntekre eltűntek.

Varjú Péter szerint a Richter árfolyamának 1,49 százalékos esése korrekciót jelez, ugyanis az elmúlt két napban a Richter alacsony forgalom mellett extrém mértékű növekedést ért el.

A Mol 110 forinttal 14 200 forintra erősödött, 1,9 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 10 forinttal 5911 forintra csökkent, forgalmuk 3,3 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal 401 forintra nőtt, forgalma 645,7 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 82 forinttal 5437 forintra esett, a részvények forgalma 1,5 milliárd forintot ért el.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet