Varjú Péter, az Erste Befektetési Zrt. üzletkötője szerint a Magyar Telekom 1,01 százalékos növekedése révén a legjobban teljesített a blue chipek közül. Az elemző ezt azzal magyarázta, hogy a Magyar Telekom kapcsán csütörtökön tapasztalt befektetői félelmek péntekre eltűntek.
Varjú Péter szerint a Richter árfolyamának 1,49 százalékos esése korrekciót jelez, ugyanis az elmúlt két napban a Richter alacsony forgalom mellett extrém mértékű növekedést ért el.
A Mol 110 forinttal 14 200 forintra erősödött, 1,9 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 10 forinttal 5911 forintra csökkent, forgalmuk 3,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal 401 forintra nőtt, forgalma 645,7 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 82 forinttal 5437 forintra esett, a részvények forgalma 1,5 milliárd forintot ért el.
