Az egész nap pluszban tartózkodó BUX a végén még hajrázott egyet, a 18 729,39 pontos záróérték 1,2 százalékkal múlta felül a csütörtökit.
A szerdai és a csütörtöki fájdalmas veszteségek után felfelé korrigált a Mol és az OTP: az olajpapír 2,3 százalékkal 12 200, a bankrészvény 1,0 százalékkal 4422 forintra drágult. A Mol a csütörtöki, közel 15 milliárdos forgalomhoz képest jóval kisebb, nem egészen 3 milliárd forint összesített kötésérték mellett javított.
A másik két vezető papír szintén erősödött, a Telekom 1,2 százalékkal 347, a Riczter 0,5 százalékkal 4298 forintra.
