BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak pletyka volt a Vodafone-felvásárlás?

Közel 4 százalékot esett szerdán a Vodafone részvényárfolyama, miután a Verizon cáfolta a tegnapi sajtóhíreket: az amerikai távközlési cég mégsem kívánja felvásárolni brit szektortársát, írja a Bloomberg.

2013. április 3. szerda, 10:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

<banner>A Financial Times blogjának, az Alphaville-nek az információi szerint a Verizon meg kívánja venni a Vodafone-t, a tranzakciót követően pedig feldarabolná a brit távközlési céget, szétválasztva az amerikai és az Amerikán kívüli operációkat. A hírt azonban a Verizon azonnal cáfolta, erre a Vodafone részvényárfolyama közel 4 százalékot zuhant a tegnapi rali után. A Vodafone és a felvásárlással kapcsolatban szóba hozott másik amerikai vállalat, az AT&T nem kommentálta a hírt. </banner><banner>
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet