<banner>A Financial Times blogjának, az Alphaville-nek az információi szerint a Verizon meg kívánja venni a Vodafone-t, a tranzakciót követően pedig feldarabolná a brit távközlési céget, szétválasztva az amerikai és az Amerikán kívüli operációkat. A hírt azonban a Verizon azonnal cáfolta, erre a Vodafone részvényárfolyama közel 4 százalékot zuhant a tegnapi rali után. A Vodafone és a felvásárlással kapcsolatban szóba hozott másik amerikai vállalat, az AT&T nem kommentálta a hírt. </banner><banner>
</banner>
