A tavalyi évhez hasonlóan részvényenként 50 forint lesz az osztalék mértéke. A bejelentés szerint a javasolt, részvényenkénti 50 forintos osztalék összhangban van a társaság osztalékpolitikájával, amely szerint az eladósodottsági rátát (a nettó adósságnak a nettó adósság + összes tőkére vetített arányát) a 30-40 százalék közötti céltartományban akarják tartani. Ezen túlmenően a javasolt osztalékszint figyelembe veszi a Csoport 2011-es évi gazdasági helyzetét és készpénz termelését, valamint a magyar távközlési szektorra kivetett különadó hatását - áll a bejelentésben.
