A BUX 45 pontos pluszba lendült, a 17100 pontot közelíti, köszönhetően az OTP emelkedésének. A bizonytalankodva indult bankoapír az elmúlt percekben elérte a 3300 forintos szintet. A Mol 17050 forinton stagnál, a Telekom két forinttal 518-ra javított.
Szerényebb pluszban 35700 forinton kereskednek a Richter részvényeivel, az Egis papírja viszont 16260 forintra csúszott vissza.
