BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mindent vesznek Budapesten

Nem csak a Mol van pluszban a BÉT-en, de az OTP is szépen teljesít, a BUX többlete meghaladja a két százalékot.

2011. december 19. hétfő, 14:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A nap olajipari sztorijától hajtott Mol 5,3 százalékos pluszban, 18130 forintnál jár, jelentős, csaknem ötmilliárdos forgalom mellett. Ez azon ritka napok egyike, amikor az olajpapír tőzsdei forgalma meghaladja az OTP-ét. A bankpapír is emelkedik, igaz csak 1,3 százalékot, 4 milliárdot valamivel meghaladó forgalom mellett. Az árfolyam járt 3300 forint fölött is, ám ott nagyobb számban megjelentek az eladók, jelenleg 3295 forint körül születnek az üzletek.

A Danubius-papírok nagyobb emelkedésének köszönhetően a szállodacég részvényeinek árfolyama meghaladja az OTP-papírokét: 3360 forinton állnak.

A Magyar Telekom 515, a Richter 35150 forinton forog, mindkét papír minimális pluszban jár.

A BUX index 359 pontos pluszban, 17420 ponton tartózkodik, az Egis 17600 forintos árfolyamnál tart.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet