A vezető papírok közül ismét kimagaslóan az OTP nyújtotta a legjobb teljesítményt, a bankpapír az Valutaalapos hírre fittyet hányva 3,3 százalékkal 3253 forintra javított. Talán a Bankszövetséggel csütörtökön kötött megállapodás éreztette még hatását, mindenesetre az FHB is a zárószakasz felrántása folytán tudott 0,8 százalékkal 485 forintra erősödni.
Erős az eladói nyomás azonban a Mol piacán, az olajpapír jegyzésén egész délutános esést követően zárásban löktek még egyet, így 2,7 százalékkal 17 215 forintra gyengült.
A Telekom a tőle megszokott visszafogott mozgást felmutatva 0,2 százalékkal 514 forintra rontott, a Richter ellenben az egész napot a pozitív tartományban töltve 1,74 százalékkal 35 100 forintra erősödött.
Utóbbi szektortársa, az Egis a kereskedés végére kissé elgyengült, esetében a 0,7 százalékos emelkedés 17 400 forintos záróértéket jelentett.
