BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Levegőhöz jutott Budapest

Szolidan drágulnak a vezető részvények hétfő reggel a BÉT-en, a Richter egyelőre a lemaradó.

2011. november 28. hétfő, 10:13

Fotó: Dömötör Csaba / Völgyi Attila
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy órával a nyitást követően 1,1 százalékkal emelkedik a BUX index, s 16 645 ponton jár. Az OTP eddig a legerősebb blue-chip, a pénteki eladó nyomás enyhülésével 2,2 százalékkal tudott feljebb kapaszkodni a bankpapír, 2920 forinton jár. A Mol 1,7 százalékkal kerül többe, már 18 050 forinton veszik az olajrészvényt, a Magyar Telekom teljesítménye szerényebb, a távközlési részvény csak fél százalékkal növelte értékét, 482 forintra. Lemaradó a Richter, a független gyártó részvényei fél százalékkel esnek, 34 300 forintra, az Egis viszont drágult 210 forintot, 17 385 forintig.

4,6 százalékkal 203 forintra ugrott az Estmédia árfolyama, a CIG viszont esik 3,6 százalékkal 52 forintra.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet