Egy órával a nyitást követően 1,1 százalékkal emelkedik a BUX index, s 16 645 ponton jár. Az OTP eddig a legerősebb blue-chip, a pénteki eladó nyomás enyhülésével 2,2 százalékkal tudott feljebb kapaszkodni a bankpapír, 2920 forinton jár. A Mol 1,7 százalékkal kerül többe, már 18 050 forinton veszik az olajrészvényt, a Magyar Telekom teljesítménye szerényebb, a távközlési részvény csak fél százalékkal növelte értékét, 482 forintra. Lemaradó a Richter, a független gyártó részvényei fél százalékkel esnek, 34 300 forintra, az Egis viszont drágult 210 forintot, 17 385 forintig.
4,6 százalékkal 203 forintra ugrott az Estmédia árfolyama, a CIG viszont esik 3,6 százalékkal 52 forintra.
