BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Befagyott a BÉT

Alig mozdulnak az árfolyamok, minimális a forgalom.

2011. október 26. szerda, 12:14

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A nyitás óta nem nagyon mozdulnak az árfolyamok a Budapesti Értéktőzsdén, a forgalom elképesztően alacsony, délig nem érte el a 2 milliárd forintot sem az azonnali piacon.

A BUX index 0,2 százalékos emelkedést mutat röviddel dél után, a mutató értéke 17 876 ponton áll. Az OTP egy százalék körüli erősödést mutat, 3593 forint, a Mol picit gyengült, 17 575 forintra. A Magyar Telekom 0,4 százalékkal 519 forintra kapaszkodott fel, a Richter 35 995 forinton stagnál. Az Egis 18 700 forinton teszi ugyanezt. A Fotex 2 százalékkal esik, 284 forintra. A befektetők a jelek szerint az EU-csúcs befejezéséig nem nagyon akarnak egyértelmű pozíciókat vállalani a piacon.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet