BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szabadságra mentek a befektetők

Elképesztően kis forgalom mellett kapaszkodik felfelé a BUX index.

2011. október 21. péntek, 10:19

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kereskedés első órája után kevesebb, mint 1,7 milliárd forintos részvényforgalmat regisztráltak a Budapesti Értéktőzsdén, ez nagyon alacsonynak tekinthető. A hét végi EU-csúcs előtti kivárós hangulatban enyhén kapaszkodik felfelé a mutató, 0,6 százalékos emelkedéssel 17 217 pontig jutott. Az OTP 0,7 százalékos pluszban jár, 3360 forinton, a Mol 0,9 százalékkal 16 880 forintig drágult. A Magyar Telekom 510 forinton stagnál, a Richter fél százalékkal, 35 300 forintra drágult. Az Egis is ennyit mozdult felfelé, 17  595 forintig jutott. 2 százalékkal, 2245 forintra esett a TVK jegyzése.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet