BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A mélyből indít Budapest

A mínuszos amerikai zárás rányomta a bélyegét a BÉT nyitására is, a BUX index csökkenéssel kezdi a napot.

2011. szeptember 2. péntek, 09:16

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A budapesti vezető index 10 perccel a nyitást követően 124 pontos csökkenést mutat és 18 138 ponton jár. Az OTP 4000 forint alatt is járt a nyitásban, innen 4030 forintig jött vissza, ami 20 forinttal marad el a csütörtöki záróértéktől. A Mol 140 forintot esik, 17 125 forintra, a Richter 0,8 százalékos csökkenést követően 34 500 forinton áll. Megint lefelé vette az irányt az Estmédia, részvényei 1,7 százalékkal, 234 forintig csúsztak vissza. A CIG 0,8 százalékot veszített értékéből, 707 forinton kereskednek vele.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet