BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szabadságra mentek a medvék Budapesten

Folytatódik a reggel megkezdett alacsony forgalmú emelkedés a Budapesti Értéktőzsdén.

2011. augusztus 29. hétfő, 12:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A londoni zárva tartás miatt a várakozásoknak megfelelően alacsony forgalom mellett zajlik a kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. Fél egyig alig több, mint 3,5 milliárd forintértékben cseréltek gazdát részvények az azonnali piacon. A BUX index folytatta reggeli jó szereplését, a vezető mutató 18 171 pontig jutott, ami 1,8 százalékkal magasabb a pénteki záróértékénél. Az OTP 4220 forintig drágult, ez 2,4 százalékos erősödés, a Mol másfél százalékkal kerül többe, 16 650 forint. A múlt héten nagyot eső Richter részvényeire is megjött a vevők étvágya, 2,3 százalékos pluszban 34 500 forinton jár a részvény, a Magyar Telekom kerek 500 forint, ez 1,2 százalékos pluszt jelent.

Az AAA Auto 5 százalékkal 224 forintra drágult, a Hybridbox részvényei 7 százalékkal kerülnek többe, kis forgalom mellett 97 forintig jutottak.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet