A vezető index 220 perccel a nyitást követően 60 pontos csökkenést mutat és 18 566 pontonáll. Az OTP közel másfél százalékos csökkenést mutat, 4210 forinton folyik a bankrészvényekkel a kereskedés, a Mol 0,3 százalékos csökkenés után 17 150 forinton áll. A Magyar Telekom 2 forinttal esik, 507 forintig. A Richter viszont fél százalékkal emelkedik, 36 000 forintra kúszott fel árfolyama, az Egis fél százalékkal drágult, 15 595 forintra.
A Biomed részvényeket ma is feljebb küldték 20 százalékkal, 1670 forintra. A CIG 3 százalékkal értékelődött fel, 772 forintig kúszott fel a részvény jegyzése, az E-Star 2 százalékkal erősödött, 8880 forintig. 3,7 százalékkal zuhan viszont az Estmédia, a részvényekre csak 260 forinton akad jelenleg vevő.
