A jól megszokott szent istván körúti iroda helyett ezúttal a Rudagipsz-Mix Zrt. székhelyén tartott közgyűlésen a személyi kérdéseken kívül (az utóbbi időben két fővel megcsappant igazgatóságba választanak új tagot) a Rudagipsz székhelyét is felvennék telephelynek.
Ezen felül a megjelentekkel megszavaztatnák az RK Bányatársaság Kft-vel kapcsolatos, a részvényesek és a társaság között előkészített együttműködési és részvényesi megállapodást, valamint annak kiegészítését. Kérdés, hogy milyen együttműködési megállapodásról lehet szó egy konszolidált leányvállalat kapcsán.
A közgyűlés "fénypontja" mégis az utolsó napirendi pont lehet. Ennek értelmében ugyanis a társaság tájékoztatást tart üzletpolitikai elképzeléseiről, illetve a napelemleányok eladására kötött részvény adás-vételi szerződés legutóbb sokadik alkalommal meghíúsult lezárásával kapcsolatos helyzetről.
Nagy kérdés, hogy a közgyűlés időpontjáig a bányatársaságok PSZÁF által február közepén megbírságolt dél-afrikai székhelyű appőrterei megfizetik-e a 20-20 millió forintos bírságot, és végre előállnak-e a törvény által előírt, immár csaknem fél éves csúszásban lévő kötelező vételi ajánlatukkal.
