A miniszterelnök Szász Károly, a PSZÁF elnökének javaslatára nevezte ki a két alelnököt. A fogyasztóvédelmi területért az alelnökök közül Balogh László felel majd - jelent meg a Magyar Közlöny legutóbbi számában.
Mindketten dolgoztak már a felügyeletnél, Szász Károly korábbi elnöklése idején.
