BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak a Telekom kezdett eséssel

A vezető részvények közül egyedül a Telekom indult lefele, a BUX 0,67 százalékos pluszban állt egy órával a nyitás után.

2009. július 30. csütörtök, 10:14

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A nyitás utáni órában 0,67 százalékos emelkedést mutat a BUX, 16 596,94 ponton áll. A MOL 13 400 forintot ért el, 0,75 százalékos emelkedés után, a Magyar Telekom árfolyama viszont ugyanekkora mértékben esett, jelenleg 665 forintba kerül egy Telekom-papír. Az OTP 25 forinttal kúszott feljebb nyitó áránál, 3 708 forintos értékre. A Richter 1,27 százalékot, 450 forintot emelkedett, így kereken 36 000 forintért jegyezték részvényeit, még ennél is jobban teljesített az Egis, a gyógyszergyártó árfolyama 2,19 százalékos emelkedéssel 18 190 forinton áll. A legnagyobb esést jelenleg az Econet tudhatja magáénak, 1,85 százalékos mínuszban áll, a legjobb kezdést pedig az AAA-autó 6,38 százalékos, illetve a Phylaxia 7,14 százalékos árfolyam-emelkedése jelenti.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet