BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Esik a Mol, veszik az OTP-t

A pluszból induló BUX lendületes zuhanást, majd lassú emelkedést mutatott be a kereskedés első másfél órájában, fél 11-kor 0,2 százalékos nyereséggel 22 040 ponton állt.

2006. október 6. péntek, 10:41

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A forgalom egyelőre alacsony, alig több mint egymilliárd forint értékben kötöttek üzleteket. A Mollal 1,3 százalékos mínuszban 19 990 forinton, az OTP-vel 1,7 százalékos pluszban 6830 forinton kereskedtek. Nem változott jelentősen a másik két blue chip árfolyama, a Magyar Telekom 0,3 százalékos veszteséggel 892 forinton, a Richter 0,5 százalékos nyereséggel 45 000 forinton forgott. A harmadik legnagyobb forgalmú részvény a Synergon volt, a rendszerintegrátor papírjai a 0,9 százalékos felértékelődést jelentő 1100 forinton cseréltek gazdát fél 11-kor.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet