BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Délre elvörösödött a BÉT

Az optimista startot követően délre alábbhagyott a vételi kedv a BÉT-en.

2006. október 5. csütörtök, 12:23

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX a reggeli 1,5 százalékos nyereségét teljes egészében visszaadta, sőt, pár perccel 12 óra után 0,1 százalékos mínuszban, 21934 ponton állt a mutató. Az egyetlen nyereséggel forgó részvény az OTP volt, az árfolyam 0,7 százalékkal 6810 emelkedett a kereskedés első felében. A Mol 0,3 százalékos veszteséggel 19785 forinton, a Richter pedig 0,6 százalékos bukóban 44850 forinton forgott. A 888 forintos Telekom-árfolyam stagnálást jelentett.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet