A BUX a reggeli 1,5 százalékos nyereségét teljes egészében visszaadta, sőt, pár perccel 12 óra után 0,1 százalékos mínuszban, 21934 ponton állt a mutató. Az egyetlen nyereséggel forgó részvény az OTP volt, az árfolyam 0,7 százalékkal 6810 emelkedett a kereskedés első felében. A Mol 0,3 százalékos veszteséggel 19785 forinton, a Richter pedig 0,6 százalékos bukóban 44850 forinton forgott. A 888 forintos Telekom-árfolyam stagnálást jelentett.
