BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vörösbe borultak az árak a BÉT-en

A negatív tartományból indult a mai kereskedés a BÉT-en, a BUX pár perccel nyitás után 21 400 ponton, 0,9 százalékos mínuszban állt.

2006. október 3. kedd, 09:20

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A blue chipek között a legnagyobb veszteség az OTP-t sújtotta a startot követően: a bankpapír jegyzése 6610 forintról, 1,9 százalékos mínuszból indult. A Mol 19 370 forinton kezdte meg a kereskedést, ami 0,6 százalékkal alacsonyabb, mint a hétfői záróár. A Magyar Telekom 870 forintos árfolyama stagnálást jelent, míg a Richter-részvényekre nem született kötés az első tíz percben.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet