A legrosszabbul teljesítő blue chipek az OTP és a Mol volt, előbbi 1,6 százalékkal 6890 forintig, utóbbi 1,4 százalékkal 21200 forintig értékelődött le. A Richter és a Magyar Telekom megúszta 0,2 százalékos mínusszal.
A forint 272,50-nél van, vagyis egyelőre kivárnak a piacok.
