A forgalom egyelőre alacsony, a forint a régióval együtt erősödött. Kolba Miklós, az ING devizakereskedője nem számít jelentős elmozdulásra a mai napon, a szakértő szerint a szereplők egyelőre kivárnak.
Az MNB esetleges hétfő kamatemelése, továbbá az amerikai jegybank szerepét betöltő FED elnökének, Ben Bernankenek féléves kongresszusi meghallgatása megmozgathatja az állóvizet. Amennyiben a FED folytatja kamatemelési ciklust, az rossz jel a feltörekvő piacokra nézve. A dollárt 222,70/80 forinton jegyezték.
