Kevéssel dél előtt 1,8 százalékos mínuszban, 21940 ponton tartózkodik a mutató. A forgalom eddig nem mondható jelentősnek , megközelítőleg hatmilliárd forint értékben születtek üzletek. A legnagyobb veszteséget az OTP tulajdonosainak kellett elszenvedni, papírjuk 2,7 százalékkal 6520 forintig gyengült. A Mol 1,5 az MTelekom és a Richter pedig 1,2 százalékkal gyengült.
