Két órányi kereskedést követően a BUX 0,7 százalékos mínuszban, 22450 ponton állt. A legrosszabbul teljesítő Mol 1,7 százalékos veszteséget gyűjtött össze, egészen 23405 forintig csökkent az árfolyam. Az Mtelekom 839 forinton stagnált, miközben az OTP közel egyszázalékos veszteséggel 6730 forintig gyengült. Vegyesen szerepeltek a gyógyszerpapírok, az Egis árfolyama 2,6 százalékkal emelkedett, miközben a Richter fél százalékkal értékelődött le.
