BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hullanak a cégek a BÉT-en

A reggeli bizonytalan nyitást követően lefelé indultak az árfolyamok a Budapesti Értéktőzsdén, a nyugat-európai részvénypiacok pesszimizmusa a jelek szerint a BÉT-en is érezteti hatását.

2006. július 11. kedd, 11:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Két órányi kereskedést követően a BUX 0,7 százalékos mínuszban, 22450 ponton állt. A legrosszabbul teljesítő Mol 1,7 százalékos veszteséget gyűjtött össze, egészen 23405 forintig csökkent az árfolyam. Az Mtelekom 839 forinton stagnált, miközben az OTP közel egyszázalékos veszteséggel 6730 forintig gyengült. Vegyesen szerepeltek a gyógyszerpapírok, az Egis árfolyama 2,6 százalékkal emelkedett, miközben a Richter fél százalékkal értékelődött le.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet