Az index ezután ismét emelkedett, egyórányi kereskedést követően 18 418 ponton állt, ami 0,3 százalékos gyengülést jelentett a pénteki záróértékhez képest. A legnagyobb veszteséget az OTP gyűjtötte össze, a bankpapír árfolyama 1,3 százalékos mínuszban, 5475 forinton állt. A Mol 18700 forintos árfolyama stagnálást, az MTelekom 770 forintos és a Richter 35195 forintos kurzusa pedig 0,6 százalékos erősödést jelentett. A forgalom egyelőre nem mondható jelentősnek, egyórányi kereskedés alatt egyik papír sem generált egymilliárd forintnál nagyobb forgalmat.
