Pár perccel 11 után egyszázalékos pluszban, 18 642 ponton állt az index. A heves emelkedés elsősorban a Molnak köszönhető, a reggel még mínuszban forgó olajpapírok 3,5 százalékos pluszban, 19355 forinton álltak. Közel 1,5 százalékkal 35 500 forintig emelkedett a Richter árfolyama, miközben az MTelekom 760 forintig, az OTP pedig 5488 forintig értékelődött le. Előbbi 0,6 utóbbi 1,1 százalékos veszteségnek felelt meg.
