A legnagyobb nyereséget a technológiaia szektor mutatta, de jól indult a bankszektor és az autógyártók is. Frankfurtban közel hat százalékos pluszban forgott a Siemens.
Jól kezdték a hetet a nyugat-európai tőzsdeindexek, a DAX 0,9 a CAC-40 és az FTSE-100 pedig 0,7 százalékos pluszban állt az első percekben.
2006. június 19. hétfő, 09:20

A legnagyobb nyereséget a technológiaia szektor mutatta, de jól indult a bankszektor és az autógyártók is. Frankfurtban közel hat százalékos pluszban forgott a Siemens.