A NetBrokerPro rendszer a professzinoális befektetőket hivatott kiszolgálni - hangzott el a cég mai sajtótájékoztatóján. A tavaly óta működő NetBropkernek négyezer ügyfele van, aki a múlt hónapban 3 milliárd forint forgalmat generáltak a rendszeren keresztül.
A cég egyébként az első negyedévben 583 milliárd forint érétkű részvény- és 1349 milliárd forint értékű állampapír-tranzakciót bonyolított le, ami több mint 20, illetve 45 százalékos növekedés a bázisidőszakhoz képest.
