A BUX az első percek után 0,2 százlékos pluszt mutatott, valamivel 24400 pont fölött állt az irányadó mutató.
A blue chipek vegyesen nyitottak, az MTelekom egyszázalékos mínuszból startolt, az első papírok 945 forinton cseréltek gazdát, a Mol és az OTP árfolyama az első percekben nem mutatott nagyobb változást. Előbbi 24810 forintról, utóbbi 8100 forintról indult, és pár perc alatt 0,5 százalékkal erősödött.
