Az érdeklődés alacsonynak mondható, az OTP kivételével egyik papír sem tudott egymilliárd forintnál nagyobb kötési összértket produkálni, a Richter pedig forgalom tekintetében csupán a kilencedik helyen állt. A blue chipek közül a legjobb teljesítményt az OTP nyújtotta, a részvények közel két százalékkal 8255 forintig drágultak. A Richter 0,9 százalékos pluszt mutatott dél előtt pár perccel, az MTelekom 0,3 százalékos nyereséggel forgott, miközben a Mol stagnált.
