BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BÉT: emelkedéssel telt a délelőtt

Optimista hangulatban telt a délelőtt a Budapesti Értéktőzsdén, a BUX a bizonytalan kezdet után délre közel egyszázalékos pluszt hozott össze, megközelítve a 24600 pontos szintet.

2006. május 2. kedd, 11:57

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az érdeklődés alacsonynak mondható, az OTP kivételével egyik papír sem tudott egymilliárd forintnál nagyobb kötési összértket produkálni, a Richter pedig forgalom tekintetében csupán a kilencedik helyen állt. A blue chipek közül a legjobb teljesítményt az OTP nyújtotta, a részvények közel két százalékkal 8255 forintig drágultak. A Richter 0,9 százalékos pluszt mutatott dél előtt pár perccel, az MTelekom 0,3 százalékos nyereséggel forgott, miközben a Mol stagnált.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet