A bejelentést az OTP tegnap nem kommentálta, a piaci hírek szerint a vételár 500 millió dollár lesz. A Raiffeisen azért szeretne megválni leánybankjától, mert korábban megszerezte a második ukrán bankot, az Avalt, és minden erejét a nagyobb szereplő transzformációjára szeretné fordítani.
