Az európai pénz- és tőkepiacok masszív veszteséggel nyitottak kedd reggel. A vezető indexek 0,15-0,17 százalékos eséssel nyitottak, majd növelték a veszteséget, a második percben a Footsie 0,32, a Dax 0,2, a CAC 40 pedig 0,26 százalékos buktában állt. A kisebb piacok is követték a trendet: Amszterdam 0,16, Stockholm 0,17 százalékkal esett.
2006. április 4. kedd, 09:15
